Головна > Про нас

Про нас


Світлодіодні світильники ВІНСВІТ – це продукція, яка повністю вироблена в Україні. Науково-виробниче підприємство «НВ Контингент» – підприємство з багаторічним досвідом виробництва. Власні технологічні процеси штампування металу, напівавтоматичне та автоматичне обладнання збирання та тестування продукції дозволяють виготовляти світильники високої якості за помірною ціною, а інноваційні розробки, що впроваджуються інженерами підприємства, є фундаментом для забезпечення високих показників надійності та терміну служби.

Всі 100% вироблених LED світильників проходять багатоступеневе випробування у різних режимах та температурах (так званий «термопрогін») у спеціальних термічних камерах-стендах із багаторазовим автоматичним ввімкненням/вимкненням при заниженій та завищеній напрузі.

На підприємстві забезпечується простежуваність кожної партії виробів по відтінках кольору та по відвантаженнях з метою гарантування однакового біну світлодіодів навіть у різних поставках клієнту.В сучасному світі, обираючи партнера та постачальника, споживач в першу чергу орієнтується на якість, надійність та стабільність. Наше підприємство повністю відповідає цим критеріям. Наші фахівці на чолі з командою провідних інженерів завжди запропонують найефективніше та найбільш зручне для клієнтів і партнерів рішення.

image1
image2
image3

Наш інтернет-магазин здійснює продаж, підтримку та гарантійний сервіс світлодіодних світильників ВІНСВІТ по Україні.

Працюючи з нами, Ви отримуєте впевненість в оперативному відпрацюванні усіх питань та можливість отримання замовлення протягом найкоротших термінів.

Soc media